Кошик
28 відгуків
+380487065080
+380676540480
+380676540480
+380487065080
ELAUT lighting outsourcing

Нові розробки в сфері освітлення - переможці EDISON AWARDS 2017

Переможці світового конкурсу інновацій: антибактеріальний LED світильник, світильник Genesis DynaSpectrum, а також лазерна бездротова лампа з підтримкою бездротового зв'язку.

04.05.17

Отже, зовсім нещодавно були оголошені переможці в найпрестижнішій світовій премії в області інновацій Edison Awards.

У номінації "Healthy Lighting" золото присудили антибактеріальним світлодіодних світильників VioSafe™ від компанії Vital Vio. LED світильники VioSafe знижують рівень бактерій, цвілі і грибків в зонах підвищеного ризику: лікарнях, аптеках, спортзалах та інших громадських місцях. У світильниках використовується новий світлодіод Vital Vio, довжина хвилі видимого світла якого смертельна для бактерій, але нешкідлива для людей і тварин, саме тому можна використовувати цю led лампу як звичного джерела освітлення.

Срібло в номінації отримав перший у світі світильник, який оптимізований для поліпшення здоров'я і підвищення продуктивності людей. Світильник Genesis DynaSpectrum від Lighting Science здатний динамічно змінюватися між біологічними світлодіодними спектрами Lighting Science, Good day і Good night, тим самим дозволяючи людині максимально фокусуватися під час роботи і допомагаючи в повній мірі відновлюватися під час сну.

Бронзову нагороду присудили розробці компанії Parhelion - лазерної бездротовий лампі LDG MR16 з підтримкою бездротового зв'язку. Основні переваги цієї лампи: висока ефективність, чіткі тіні - чудова якість світла, яке знижує втому очей.

Про цих і інших переможців премії в Едісона читайте більше на офіційному сайті edisonawards.com.

Інші новини